Loading...

Gélová farba (Orange) – oranžová a lososová, 35 g

Oranžová gélová farba na farbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.
Na sklade posledný 1 kus
U vás 6.10.2026

5,10 €
14.6 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Oranžová gélová farba na potahovacie a modelovacie hmoty či krémy je vysoko koncentrovaná. Ľahko sa nanáša a rýchlo sa vmieša do hmoty. Obsah: 35 g.


 


Hmotnosť

Balenie obsahuje: 35 g

Zloženie produktu

Glycerín E422, glukózový sirup, voda, farbivá E132, E151, zahusťovadlo E1422, aróma, konzervačná látka E202, regulátor kyslosti E330

Krajina pôvodu

Poľsko

Ďalšie informácie

Farba oranžová
Výrobná spoločnosť
Food Colours Bożena Perczak S.J.
Ul. Robotnicza 14A, 97-300 Piotrków Trybunalski
office@foodcolours.pl
www.foodcolours.pl

Recenzia

100 %
Skvelý výsledok.
Vyskúšala som už veľa druhov a značiek gélových farieb, takže som sa trochu obávala ich použitia vzhľadom na cenu. Bola som veľmi milo prekvapená farbou, je oveľa lepšia ako konkurenčné značky, ktoré sú aj trikrát drahšie. Po pridaní farby (malé množstvo) je cesto a krém výrazný, plne farebný, bez z
Krásne farbené
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Booster zvýrazňuje farby a mení obyčajný gél lak na farbu, ktorú možno použiť na farbenie čokolády!

Olejová prísada do gélových farieb na farbenie čokolády 20 ml Booster

Zvýrazňovač farieb.

8,30 €
41.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Viac tovaru s halloweenskou tematikou

Košíčky na cupcakes Halloween, 30 ks

Košíčky na cupcakes – Halloween. V balení 30 ks.

2,90 €

Na sklade 5 ks

Cukrové oči 14 g

Cukrové oči. Balenie 14 g.

3,20 €
22.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks
-53 %
Fóliový balónik tvaru 64 cm

Fóliový balónik tvaru 64 cm

Fóliový balónik kost, 64 cm.
3,00 €
1,40 €

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie „Čierna kráľovná“ 80 g

Cukrové zdobenie „Čierna kráľovná“ od I Love Cakes. Balenie 80 g.

6,00 €
7.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie fialové konfety, 80 g

Cukrové zdobenie – fialové konfety. Balenie 80 g.

2,90 €
3.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Cukrové zdobenie oranžové konfety, 80 g

Cukrové zdobenie – oranžové konfety. Balenie 80 g.

4,80 €
6 € / 100g

Nie je na sklade